
Колодки гальмівні задні Лачетті старого зразка; HI-Q
756,50 ₴
- В наявності
- Код: SP1160
+380 (66) 851-31-56
- +380 (96) 558-95-98
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні задні Лачетті старого зразка ;
Виробник:HI-Q
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HI-Q |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Задні колеса |
| Код запчастини | SP1160 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Lacetti |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 104.5 мм |
| Висота | 38.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Lacetti |
Інформація для замовлення
- Ціна: 756,50 ₴

