
Колодки гальмівні передні Лачетті HI-Q
590 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SP1159 / 96405129
+380 (66) 851-31-56
- +380 (96) 558-95-98
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні Chevrolet Lacetti.
Виробник HI-Q, Південна Корея.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Lacetti |
| Код запчастини | SP1159 |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 143 мм |
| Висота | 51.4 мм |
| Виробник | HI-Q |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | Lacetti |
| Марка | Chevrolet |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴
