
Сальник к/вала задній Ланос Авео Лачетті 1.5, 1.6, 1.8 LDA
175,78 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12013882B
+380 (66) 851-31-56
- +380 (96) 558-95-98
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Манжети (сальник) к/вала задній Ланос Авео Лачетті 1.5, 1.6, 1.8 LDA. Виробник : Corteco - Німеччина.
Сумісний з моторами 1.5, 1.6 і 1.8 л тип ЛДА. Не підходить на Лачетті з двигуном 1.8 л простий тип (старий мотор).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Corteco |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Aveo |
| Код запчастини | 12013882B |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 98 мм |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175,78 ₴

